11 Gusht 2018, 16:27

Wax: Xhemi Shehu impresses with the look at Sarah's wedding and Ledioni

Uau: Xhemi Shehu mahnit me pamjen në dasmën e Sarës dhe Ledionit

XING

Uau: Xhemi Shehu mahnit me pamjen në dasmën e Sarës dhe Ledionit

Ledion Liço dhe Sara Hoxha mbajnë mbrëmjen e sotme në një hotel luksoz në Como të Italisë, dasmën madhështore të shumëpritur. Çifti shumë i dashur për publikun kanë ftuar të afërm, miq, bashkëpunëtorë, moderatorë, këngëtarë etj, mes tyre edhe Xhemi Shehu.

Uau: Xhemi Shehu mahnit me pamjen në dasmën e Sarës dhe Ledionit

Xhemi ka postuar pak më parë disa foto ku tregon pamjen e saj para dasmës dhe të gjithë ndjekësit e saj janë mahnitur.

Uau: Xhemi Shehu mahnit me pamjen në dasmën e Sarës dhe Ledionit

Xhemi shfaqet e veshur me një fustan rozë të gjatë në pjesën mbrapa dhe të shkurtër para duke treguar këmbët elegante. Nuk kanë munguar komplimentat e shumta për moderatoren bukuroshe.

Uau: Xhemi Shehu mahnit me pamjen në dasmën e Sarës dhe Ledionit