3 Gusht 2019, 00:29

We didn't expect it, after Keavina does Belinda too

Nuk e prisnim, pas Kejvinës e bën edhe Belinda

XING

Nuk e prisnim, pas Kejvinës e bën edhe Belinda

Modelja dhe velina e "Xing me Ermalin", Belinda është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në media dhe çdo e re rreth saj përbën kuriozitet. 

Nuk e prisnim, pas Kejvinës e bën edhe Belinda

Pak ditë më parë Belinda tregoi se ka bërë një ndryshim në pamje duke i lyer flokët me fije bjonde.

Nuk e prisnim, pas Kejvinës e bën edhe Belinda

Por ndryshimet nuk kanë mbaruar me kaq pasi së fundmi Belinda ka bërë edhe modelin që po çmend vajzat e showbizit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bella🌹 (@belindadragoti) on

Në videon e fundit në Instagram velina është shfaqur me flokët gërsheta, ndryshim të cilin e bëri edhe Kejvina pak ditë më parë.

Nuk e prisnim, pas Kejvinës e bën edhe Belinda

Nuk e prisnim, pas Kejvinës e bën edhe Belinda

Nuk e prisnim, pas Kejvinës e bën edhe Belinda

Nuk e prisnim, pas Kejvinës e bën edhe Belinda

Nuk e prisnim, pas Kejvinës e bën edhe Belinda

Nuk e prisnim, pas Kejvinës e bën edhe Belinda

Nuk e prisnim, pas Kejvinës e bën edhe Belinda

Nuk e prisnim, pas Kejvinës e bën edhe Belinda

Nuk e prisnim, pas Kejvinës e bën edhe Belinda