21 Gusht 2018, 10:11

We had a wedding party and we did not know, here is when Jessica Berberi will marry

Paskemi dasmë dhe nuk e dinim, ja kur do të martohet Xhesika Berberi

XING

Paskemi dasmë dhe nuk e dinim, ja kur do të martohet Xhesika Berberi

Xhesika Berberi është një ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar dhe ndër më të ndjekurat në Instagram, të cilës jo rrallëherë fansat i kanë vënë në dukje ngjashmërinë e madhe me modelen me famë botërore, Gigi Hadid.

Paskemi dasmë dhe nuk e dinim, ja kur do të martohet Xhesika Berberi

Xhesika është shpesh aktive në profilin e saj në Instagram, ku së fundmi ka shpërndarë në Instastory opsionin që ndjekësit ti bëjnë pyetje, të cilave ajo i është përgjigjur duke i ruajtur anonimitetin. Mirëpo, ka qenë Ermal Mamaqi ai që i ka bërë një pyetje, përgjigjen e të cilës askush nuk e priste.

Paskemi dasmë dhe nuk e dinim, ja kur do të martohet Xhesika Berberi

Ermali e pyet modelen se kur do të martohet dhe ajo nuk ka vonuar me përgjigjen:

"Kur ta ketë shkruar Zoti"- ka shkruar Xhesika duke etiketuar Ermalin dhe duke lënë të kuptohet se e ka bërë ai pyetjen.

Paskemi dasmë dhe nuk e dinim, ja kur do të martohet Xhesika Berberi