19 Janar 2022, 17:06

'We proved we have something special', Dagz talks about Angel after leaving BBV

'E vërtetuam që kemi diçka speciale', Dagz flet për Einxhelin pas daljes nga BBV

XING

'E vërtetuam që kemi diçka speciale', Dagz flet

Mbrëmjen e djeshme Dagz u eliminua nga Big Brother VIP, pas një zinxhiri shpëtimesh që e la në fund atë dhe Einxhelin, gjë që nuk u prit aspak mirë nga çifti. 

'E vërtetuam që kemi diçka speciale', Dagz flet

Arbri doli jashtë shtëpisë mes lotësh, ndërsa Einxhel në momentet e fundit i deklaroi ndjenjat. “Të dua”, i tha ajo dhe e puthi.

'E vërtetuam që kemi diçka speciale', Dagz flet

Në një postim në Instagram, Dagz është shfaqur i veshur me bluzën e partneres dhe shkruan për marrëdhënien romantike që nisi me moderatoren se ishte prova e diçkaje të veçantë, që me siguri do të vazhdojë jashtë shtëpisë.

'E vërtetuam që kemi diçka speciale', Dagz flet

"Kam bluzën e zemrës sime me mua. Ne e vërtetuam që kemi diçka speciale", shkruan Dagz.

'E vërtetuam që kemi diçka speciale', Dagz flet

Në një postim tjetër ai ka falenderuar ndjekësit që e përkrahën në këtë rrugëtim. “Faleminderit të gjithëve për përkrahjen dhe dashninë! Kjo eksperiencë nuk përshkruhet me fjalë. Fitova shumë më shumë se sa e paramendoja”, shkroi Dagz.

'E vërtetuam që kemi diçka speciale', Dagz flet

'E vërtetuam që kemi diçka speciale', Dagz flet

'E vërtetuam që kemi diçka speciale', Dagz flet

'E vërtetuam që kemi diçka speciale', Dagz flet