17 Gusht 2019, 22:44

We were told: Eric's dance with his partner is like a fairy tale (Video)

Emocionuse/ Vallëzimi i Erikut me partneren është si përrallë (Video)

XING

Emocionuse/ Vallëzimi i Erikut me partneren është si

Erik Lloshi dhe Romina po kurorëzojnë në martesë mbrëmjen e sotme dashurinë e tyre. E ftuar speciale në dasmën e çiftit është këngëtarja Aurela Gaçe e cila e ka nisur me një këngë shumë emocionuesse të cilën çifti e pëlqen shumë.

Emocionuse/ Vallëzimi i Erikut me partneren është si

Teksa vallëzojnë nën tingujt e këngës së Aurela Gaçes, Erik dhe Romina duken si në përrallë.

Emocionuse/ Vallëzimi i Erikut me partneren është si

Në videon e mëposhtme mund të shihni këtë moment.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

Emocionuse/ Vallëzimi i Erikut me partneren është si

Emocionuse/ Vallëzimi i Erikut me partneren është si

Emocionuse/ Vallëzimi i Erikut me partneren është si

Emocionuse/ Vallëzimi i Erikut me partneren është si

Emocionuse/ Vallëzimi i Erikut me partneren është si

Emocionuse/ Vallëzimi i Erikut me partneren është si