12 Gusht 2019, 13:44

Weekly Forecast / An Evil Ends, Mary Warns of This Horoscope Sign

Parashikimi javor/ Merr fund një e keqe, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

XING

Parashikimi javor/ Merr fund një e keqe, Meri paralajmëron

Me shumicën e planeteve në shenjat e zjarrit, do mbizotërojë tendenca për argetim, dalje dhe flirte. Nuk përjashtohet të përcaktojmë kufijtë e lirisë apo të çlirohemi nga çdo gjë që na kufizon. Kemi shansin me hënën e plotë në Ujor të largohemi nga rutina e së përditshmes, njofton Meri. Lexoni më poshtë parashikimin javor për të gjitha shenjat e horoskopit.

Parashikimi javor/ Merr fund një e keqe, Meri paralajmëron

Dashi
Mundesite per te shijuar jane te medha por paqartesite ne biznes apo ekonomi do krijojne nje ndjenje ose euforie ose pesimizmi. Kujdes lidhjet ne pune apo shkembimet monetare

Demi
Dielli do ndricoj aty ku ju duhet te fokusoheni sidomos ne jeten familjare por nderkohe keni nje plan sekret per t'ja mbathur sapo t'ju jepet mundesia

Parashikimi javor/ Merr fund një e keqe, Meri paralajmëron

Binjaket
Nje re e zeze mund te erresoj paksa ditet tuaja me diell dhe kjo vjen ngaqe egoizmi juaj nuk ju ka lene te shikonit nje mi qe ju ka kaluar mbi mustaqe dhe pritet t'ju kaloj prape

Gaforrja
Gjerat ne kete periudhe do kerkojne ekuilibrim me shume se shkelqim. Mund te themi se shkelqimi juaj nuk do marre vulen e vertetesise. Nje deshmitare ju hap teleshe

Parashikimi javor/ Merr fund një e keqe, Meri paralajmëron

Luani
Jeni ne momentin tuaj te lartesise dhe te pamposhtur. Por ne ditet e eklipsit nje ndryshim do ju beje ta ndjeni qe keni nevoje per nje partnere te re ose duhet te ndaheni nga nje e keqe

Virgjeresha
Egoizmi juaj do ju percelloj nese nuk arrini ta kontrolloni. Perpiquni te kuptoni realitetin jashte jush dhe detyrimet ekonomike

Parashikimi javor/ Merr fund një e keqe, Meri paralajmëron

Peshorja
Nje skene e bukur hapet para jush dhe ju mund te beheni protagonist te momentit. Do merrni te gjitha adhurimet dhe njerezit qe ju pelqejne. Por do krijoni shume publik ambizioz te ftohte dhe nje femer qe ju del kundra

Akrepi
Mundesisht beni dicka me veten tuaj pasi planetet kane vendosur tj'u hapin portat e madheshtise, ndricimit dhe suksesit. Mos bini ne gracka te psikologjise delikate nga ndikimet inferiore

Parashikimi javor/ Merr fund një e keqe, Meri paralajmëron

Shigjetari
Mos ja pertoni keto dite te jetoni si pirate, si mbret apo si udhetar te mistershem. Do gjeni ate qe kerkoni. Nese nuk dilni dot nga problemet atehere ato do qendrojne me ju ne shtepine tuaj

Bricjapi
Me ne fund do qetesoheni pasi do shikoni nje mundesi per te qene srikt dhe te ftohte ne ceshtjet e dhurimeve dhe ato ekonomike Do kuptoni qe po beni te kunderten dhe po tradhetoni veten

Parashikimi javor/ Merr fund një e keqe, Meri paralajmëron

Ujori
Keni mundesine te beni gjera te vecanta per te terhequr vemendjen e te tjereve ne nje moment kur duket sikur e kishit humbur lojen me renien ne sy

Peshqit
Me mire nje veze sot se nje pule neser. Kjo do jete motoja juaj dhe ndoshta do ta shijoni vetem ju se askush nuk do ta preferonte keto dite menyne tuaj.

Parashikimi javor/ Merr fund një e keqe, Meri paralajmëron

Parashikimi javor/ Merr fund një e keqe, Meri paralajmëron

Parashikimi javor/ Merr fund një e keqe, Meri paralajmëron

Parashikimi javor/ Merr fund një e keqe, Meri paralajmëron

Parashikimi javor/ Merr fund një e keqe, Meri paralajmëron

Parashikimi javor/ Merr fund një e keqe, Meri paralajmëron

Parashikimi javor/ Merr fund një e keqe, Meri paralajmëron

Parashikimi javor/ Merr fund një e keqe, Meri paralajmëron