5 Gusht 2019, 16:19

Weekly Horoscope / Attention will fall into the trap of a person, Mary discovers what is going to happen

Horoskopi javor/ Kujdes do bini në kurthin e një personi, Meri zbulon ç'do ndodhë

XING

Horoskopi javor/ Kujdes do bini në kurthin e një personi, Meri zbulon

Astrologe Meri bën të ditur se kjo javë do të jetë përgjithësisht e qetë megjithatë Plutoni do të ndikojë tek shenjat e horoskopit duke rregulluar ndryshimet e thella dhe rrënjësore në plan social dhe tek çdokush nga ne si pasojë. Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat e horoskopit.

Horoskopi javor/ Kujdes do bini në kurthin e një personi, Meri zbulon

Dashi
Nje ceshtje e rendesishme juaja ligjore ose pune person nje krisje apo nje problem qe ju shkakton merzitje dhe deshiren per te bere ndryshime rrenjesore ne pune dhe jete personale

Demi
Kjo jave do ju sjell nje ndihmese aty ku nuk e prisnit dhe nese keni patur nje shqetesim personal apo te dikujt te afert do merrni mbrojtje dhe ndihme

Horoskopi javor/ Kujdes do bini në kurthin e një personi, Meri zbulon

Binjaket
Duhet te kuptoni qe ka ardhur koha te beni bamiresi shpirterore dhe monetare. Por kjo jo sa per te kaluar rradhen por duhet te zere vend

Gaforrja
Mund te keni nje partner me probleme ne cift apo ndonje bashkepuntor qe po kalon nje periudhe te veshire. Do ju duhet te ruani qetesine

Horoskopi javor/ Kujdes do bini në kurthin e një personi, Meri zbulon

Luani
Ne jeten e perditeshme apo ne punen tuaj do takoni nje person qe do donte t'ju ndryshonte ne menyren si i shikoni gjerat duke ju futur ne nje filozofi te re

Virgjeresha
Mund te keni ndonje veshtiresi ne jeten personale por duhet te vazhdoni te doni pasardhesit tuaj apo te adoptoni nje linje me dashamirese me te tjeret

Horoskopi javor/ Kujdes do bini në kurthin e një personi, Meri zbulon

Peshorja
Perpiquni te jepni tek te tjeret kenaqesine dhe forcen e ndryshimeve duke dal nga nje moment hezitues dhe prites ne nje moment me aktive

Akrepi
Do keni te zhvilluar shqisen e parashikimit dhe te kujdesit ndaj personaleve qe duket sikur kane me shume nevoje per ju se sa ju per ata. Megjithese ata mund te jene me te forte ne aparence

Horoskopi javor/ Kujdes do bini në kurthin e një personi, Meri zbulon

Shigjetari
Kerkoni ndihme ekonomike ne ato momente ku duket sikur vetem parate ju pengojne te ndryshoni nje gje shume te rendesishme ne jeten tuaj

Bricjapi
Mund te merrni nje lajm shume te mire apo te beni nje takim shume te mire por nuk perjashtohet te merrni nje lajm qe nuk do ju pelqej fare

Horoskopi javor/ Kujdes do bini në kurthin e një personi, Meri zbulon

Ujori
Do keni psikologjine e zgjidhjes se nje problemi apo te zbulimit deri ne fund te nje shkaku qe e bene me te dukshem. Kujdes me lodhjen psikologjike dhe renien ne kurthe te imagjinates dhe njerezve misterioz

Peshqit
Nese do perdorni aftesine tuaj ndjesore dhe parashikuese mund te shmangni nje takim te gabuar me nje person te gabuar apo nje vendim shume te gabuar.

Horoskopi javor/ Kujdes do bini në kurthin e një personi, Meri zbulon

Horoskopi javor/ Kujdes do bini në kurthin e një personi, Meri zbulon

Horoskopi javor/ Kujdes do bini në kurthin e një personi, Meri zbulon

Horoskopi javor/ Kujdes do bini në kurthin e një personi, Meri zbulon

Horoskopi javor/ Kujdes do bini në kurthin e një personi, Meri zbulon

Horoskopi javor/ Kujdes do bini në kurthin e një personi, Meri zbulon

Horoskopi javor/ Kujdes do bini në kurthin e një personi, Meri zbulon