21 Maj 2018, 15:43

Weekly Horoscope from Mary for All Signs: Here's what's going to happen this week

Horoskopi javor nga Meri për të gjitha shenjat: Ja ç'do ju ndodh këtë javë

XING

Horoskopi javor nga Meri për të gjitha shenjat: Ja ç'do ju

Astrologe Meri njofton se kjo është një javë e rëndësishme, ndryshime do ndodhin në optimizmin tonë, në lidhje me qëllimet, me ndjenjat dhe në mënyrën si do kundërveprojmë.

Horoskopi javor nga Meri për të gjitha shenjat: Ja ç'do ju

Dashi do jete ne fillimet e gjithckaje si nje adoleshent qe sapo merr rrugen per tu rritur por edhe si nje i rritur qe ndryshon drejtimin qe e kishte krejtesisht te gabuar.

Horoskopi javor nga Meri për të gjitha shenjat: Ja ç'do ju

Demi do behet me dhurues dhe do kerkoj me shume afrimitet nga njerezit duke shpenzuar shpirterisht dhe ekonomikisht. Parate s'do jene me problem.

Horoskopi javor nga Meri për të gjitha shenjat: Ja ç'do ju

Binjaket do kene Diellin ne shenjen e tyre dhe te gjitha mundesite per te bere nje fillim te ri pavaresisht qe ne disa raste mendojne se nuk kane shpetim.

Horoskopi javor nga Meri për të gjitha shenjat: Ja ç'do ju

Gaforrja do kete Aferditen ne shenjen e vet por duket sikur shkelqimin e kane marre te tjeret dhe ka mbetur ne kerkim te koheve te shkuara te cilat duhet t'i harroj.

Horoskopi javor nga Meri për të gjitha shenjat: Ja ç'do ju

Luani pritet te marre nje ngacmim ne fushen e partneriteteve i cili i permbys qetesine dhe parandjen nje ndryshim te madh per te cilin duhet te beje nje kthese qe te mos kete perballje direkte te forta.

Horoskopi javor nga Meri për të gjitha shenjat: Ja ç'do ju

Virgjeresha do jete ne prag te nje projekti te madh por qe duhet te mos e marre te garantuar suksesin pasi nevojitet nje risk ekonomik.

Horoskopi javor nga Meri për të gjitha shenjat: Ja ç'do ju

Peshorja do ndjehet se ka ardhur momenti tashme te vleresohet dhe te zere pozicion te admiruar ne pune karriere dhe ekonomi. Dashuria e therret.

Horoskopi javor nga Meri për të gjitha shenjat: Ja ç'do ju

Akrepi eshte ne fillimet e nje rugetimi te madh pune bashkepunimesh jete personale i cili eshte i hapur ne te gjitha pikat e horizonit dhe duhet te veproj ne shume plane.

Horoskopi javor nga Meri për të gjitha shenjat: Ja ç'do ju

Shigjetari kerkon nje pervoje te vertet personale pa dyshime e dhimbje dhe nje garanci ekonomike qe tashme duket se i vjen nga ndryshimet ne pune.

Horoskopi javor nga Meri për të gjitha shenjat: Ja ç'do ju

Bricjapi ka ne dore te vere ne prove njerzit si ne planin personal ashtu edhe ekonomi. Perballe nje veshtiresie mund t'i ndjej te larget disa e disa jo. Duhet te beje diferencen.

Horoskopi javor nga Meri për të gjitha shenjat: Ja ç'do ju

Ujori do jete shkendija dhe anija kozmike e ideve te reja dhe nje perfaqesimi sa me te mire edhe ne ekonomi e pasuri te patundshme.

Horoskopi javor nga Meri për të gjitha shenjat: Ja ç'do ju

Peshqit do vete permbahen dhe nuk do thone fjalen e fundtit pasi do kene shume gjera dhe mundesi te reja per tu marre me kundershtaret.

Horoskopi javor nga Meri për të gjitha shenjat: Ja ç'do ju

Horoskopi javor nga Meri për të gjitha shenjat: Ja ç'do ju

Horoskopi javor nga Meri për të gjitha shenjat: Ja ç'do ju

Horoskopi javor nga Meri për të gjitha shenjat: Ja ç'do ju

Horoskopi javor nga Meri për të gjitha shenjat: Ja ç'do ju

Horoskopi javor nga Meri për të gjitha shenjat: Ja ç'do ju