8 Gusht 2018, 23:47

Well known football player: I tell you about sex with my friend

Shokon futbollisti i Arsenalit: Ju tregoj për seksin tresh me shokun tim

XING

Shokon futbollisti i Arsenalit: Ju tregoj për seksin tresh me shokun tim

Ylli i "Premier League", Jermaine Pennant i ka treguar të gjitha në autobiografinë e publikuar së fundmi, duke përfshirë edhe seksin tresh me shokun e skuadrës Ashley Cole. Pennant u bë mik i ngushtë me Cole, teksa ata ishin të dy lojtarë të rinj në Arsenal. Dhe dyshja u afruan aq shumë sa i ndanin gjërat, madje edhe femrat. 

Shokon futbollisti i Arsenalit: Ju tregoj për seksin tresh me shokun tim

Në autobiografinë e tij të re Pennant shkon në detaje të hollësishme rreth mënyrave të tij femërore para se të martohej me modelen magjepsëse Alice Goodwin.

Shokon futbollisti i Arsenalit: Ju tregoj për seksin tresh me shokun tim

Pennant tregoi një rast kur të dy shkuan në shtrat me të njëjtën femër. "Ajo pranoi dhe ne bëmë toke me njëri-tjetrin pas shpinës së saj", tha Pennant. 

Shokon futbollisti i Arsenalit: Ju tregoj për seksin tresh me shokun tim

Shokon futbollisti i Arsenalit: Ju tregoj për seksin tresh me shokun tim