13 Gusht 2018, 12:19

What about the kids why did you kill them? See how Ridvan Zykaj reacts to the Vlora massacre (Video)

Po fëmijët pse i vrave? Shihni si reagon Ridvan Zykaj i masakrës së Vlorës (Video)

XING

Po fëmijët pse i vrave? Shihni si reagon Ridvan Zykaj i masakrës

Autori i masakrasës në Vlorë që tronditi mbarë opinionin publik, Ridvan Zykaj, ka dalë sot përpara gjykatës së Vlorës. Para fillimit të seancës, 24-vjeçari u mor në pyetje nga gazetarët të cilët e pyesnin: "Pse e bëre?”, “Po fëmijët pse i vrave?”,  “Je penduar?”

Mirëpo autori i vrasjes së 8-fishtë, është shfaqur shumë i ftohtë dhe nuk ka kthyer asnjë përgjigje, siç shihet edhe nga pamjet e siguruara nga "Balkanweb".

Po fëmijët pse i vrave? Shihni si reagon Ridvan Zykaj i masakrës

Seanca gjyqësore zhvillohet nën masa të rrepta sigurie. Ndërkohë asnjë avokat nuk ka marrë përsipër ta mbrojë Ridvan Zykajn në këtë çështje.