27 Maj 2019, 18:25

What happened to Sheila Haxhiraj

Çfarë ka ndodhur me Sheila Haxhiraj

XING

Çfarë ka ndodhur me Sheila Haxhiraj

Fituesja e "X Factor", Sheila Haxhiraj dikur ishte një nga këngëtaret që bënte namin, si me videoklipet ku shfaqej plot stil, por edhe fotot që publikonte në rrjete sociale.

Çfarë ka ndodhur me Sheila Haxhiraj

Mirëpo prej më shumë se 1 viti ajo është zhdukur nga ekrani dhe nga rrjetet sociale.

Çfarë ka ndodhur me Sheila Haxhiraj

Ajo i ka fshirë të gjitha fotot nga Instagrami dhe postimi i fundit i përket shtatorit të kaluar.

Çfarë ka ndodhur me Sheila Haxhiraj

Videoklipi i fundit i Sheilës është "T'iki T'iki" i cili u publikua në nëntor të vitit 2017 dhe u pëlqye shumë.

Mirëpo pas këtij klipi, Sheila nuk ka sjellë asnjë projekt të ri, bën të ditur Xing.al.

Çfarë ka ndodhur me Sheila Haxhiraj

Hera e fundit kur ajo u komentua në media ishte vitin e kaluar për fotot ku shfaqej e veshur me një rrjetë.

Çfarë ka ndodhur me Sheila Haxhiraj

Nuk dihet ende ç'bëhet me Sheilën, por të gjithë jemi në pritje që ajo të rikthehet me një videoklip të ri./Xing.al

Çfarë ka ndodhur me Sheila Haxhiraj

Çfarë ka ndodhur me Sheila Haxhiraj

Çfarë ka ndodhur me Sheila Haxhiraj

Çfarë ka ndodhur me Sheila Haxhiraj

Çfarë ka ndodhur me Sheila Haxhiraj

Çfarë ka ndodhur me Sheila Haxhiraj

Çfarë ka ndodhur me Sheila Haxhiraj