16 Janar 2022, 09:45

'When she was little she used to ride on TV', Bora receives emotional messages from family members

'Kur ishte e vogël hipte mbi televizor', Bora merr mesazhet emocionuese nga familjarët

XING

'Kur ishte e vogël hipte mbi televizor', Bora merr mesazhet

Pak ditë më parë moderatorja Bora Zemani festoi ditëlindjen, ndërsa mbrëmjen e djeshme në “Përputhen Prime” u transmetuan disa momente nga festa, si dhe disa mesazhe nga familjarët, të cilat Bora nuk i priste.

'Kur ishte e vogël hipte mbi televizor', Bora merr mesazhet

Babai: 30 vjet kujtime kam. Dikur e merrja unë për dore, sot më merr Bora për dore.

Nëna: Që në momentin që lindi, ishte si një kukull e bukur dhe e vishja gjithmonë me fustane të bukura. Bora ka shumë gjëra të bukura por më vinte për të qeshur kur i thonim hajde bëjmë disa fotografi. Merrte disa poza, hipte mbi televizor. Jam krenare për çfarë ka arritur deri tani.

Vëllai: Kemi 6 vite diferencë, unë jam më i madhi. Shumë zënka kemi pasur kur ishim të vegjël. Duke u rritur jemi afruar. Kur ka qenë e vogël, u vra tek këmba. U preka direkt. E përqafova direkt, nuk ishim përqafuar asnjëherë.

'Kur ishte e vogël hipte mbi televizor', Bora merr mesazhet

“E rëndësishme është që ky 30 vjetor më gjeti shumë të plotësuar. E mbushur me shumë dashuri, e mbushur me njerëz që i dua dhe më duan shumë, patjetër që kam edhe një punë, të cilën e shijoj pafund", tha vetë moderatorja.

'Kur ishte e vogël hipte mbi televizor', Bora merr mesazhet

'Kur ishte e vogël hipte mbi televizor', Bora merr mesazhet

'Kur ishte e vogël hipte mbi televizor', Bora merr mesazhet

'Kur ishte e vogël hipte mbi televizor', Bora merr mesazhet

'Kur ishte e vogël hipte mbi televizor', Bora merr mesazhet

'Kur ishte e vogël hipte mbi televizor', Bora merr mesazhet

'Kur ishte e vogël hipte mbi televizor', Bora merr mesazhet