12 Gusht 2018, 17:10

Why Miss Digitalbit was missing in the Lions and Sarah weddings

Pse mungoi drejtuesi i Digitalbit në dasmën e Ledionit dhe Sarës

XING

Pse mungoi drejtuesi i Digitalbit në dasmën e Ledionit dhe Sarës

Ditën e djeshme u mbajt në një hotel luksoz në Como të Italisë, dasma e shumëpritur e Ledion Liços dhe Sara Hoxhës, çifti i shumë komentuar në media e rrjete sociale. Të afërm, miq e bashkëpunëtorë ishin të ftuar në dasmën madhështore të Ledionit e Sarës, mirëpo dy persona të rëndësishëm mungonin.

Pse mungoi drejtuesi i Digitalbit në dasmën e Ledionit dhe Sarës

Përveç Arbana Osmanit, mungesa e të cilës u përfol shumë ditën e djeshme, në dasmën e Sarës dhe Ledionit ra në sy edhe mungesa e Drejtorit të Përgjithshëm të kompanisë Digitalb, Alban Jahon, shumë i njohur në publik. Jaho nuk është parë mes të pranishmëve, ç'ka ka hedhur dyshimet se mund të mos ketë qenë i ftuar në dasmë.

Pse mungoi drejtuesi i Digitalbit në dasmën e Ledionit dhe Sarës