13 Qershor 2023, 10:35

Will Don Johnny become a father? His Russian girlfriend stirs up the web

Don Xhoni do bëhet baba? E dashura e tij ruse trazon rrjetin

XING

Don Xhoni do bëhet baba? E dashura e tij ruse trazon rrjetin

E dashura ruse e reperit Don Xhoni ka trazuar rrjetin me veprimin e saj të fundit. Ariana ka publikuar një foto me fustan blu, të cilin e mbante veshur gjatë videoklipit të ri të reperit dhe ka vendosur një emoji të një gruaje shtatzënë.

Don Xhoni do bëhet baba? E dashura e tij ruse trazon rrjetin

Kaq ka mjaftuar që të lindin dyshimet se ajo dhe Don Xhoni mund të jenë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Don Xhoni do bëhet baba? E dashura e tij ruse trazon rrjetin

Megjithatë nuk dihet nëse Ariana është vërtet shtatzënë, apo ky postim vjen si provokim për të tërhequr vëmendjen. Mbetet për tu mësuar.