14 Gusht 2019, 21:21

Will Nam: The title of Ermal's new movie is revealed

Do bëjë namin: Zbulohet titulli i filmit të ri të Ermalit

XING

Do bëjë namin: Zbulohet titulli i filmit të ri të Ermalit

Pas suksesit të jashtëzakonshëm të "Dy gisht mjaltë", Ermal Mamaqi njoftoi së fundmi se ka nisur punën për projektin e tij të ri. Menjëherë nisën lajmet mbi këtë projekt dhe kurioziteti ishte i madh mbi kastin e aktorëve.

Do bëjë namin: Zbulohet titulli i filmit të ri të Ermalit

"Xing.al" zbuloi sot se protagoniste në film do të jetë këngëtarja e njohur dhe shumë e suksesshme në tregun muzikor, Enca e cila sot filloi xhirimet.

Do bëjë namin: Zbulohet titulli i filmit të ri të Ermalit

Ndërsa tani Ermali me anë të një postimi në Instagram ka zbuluar titullin e filmit të ri i cili do quhet "I love Tropoja".

Do bëjë namin: Zbulohet titulli i filmit të ri të Ermalit

"Jam i lumtur t'ju prezantoj me projektin e ri. Filmi titullohet "I Love Tropoja". Do i kthejmë imazhin që i takon Tropojanëve. Një histori që nxjerr pa bazë filmin Taken. Marko from Tropoja është një superstar", shkruan Ermali.

Do bëjë namin: Zbulohet titulli i filmit të ri të Ermalit

Pritet që edhe "I love Tropoja" të bëjë namin në kinema si "2 gisht mjaltë" dhe pse jo të thyejë rekordin e filmit të parë.

Do bëjë namin: Zbulohet titulli i filmit të ri të Ermalit

Do bëjë namin: Zbulohet titulli i filmit të ri të Ermalit

Do bëjë namin: Zbulohet titulli i filmit të ri të Ermalit

Do bëjë namin: Zbulohet titulli i filmit të ri të Ermalit

Do bëjë namin: Zbulohet titulli i filmit të ri të Ermalit

Do bëjë namin: Zbulohet titulli i filmit të ri të Ermalit

Do bëjë namin: Zbulohet titulli i filmit të ri të Ermalit