20 Gusht 2019, 17:08

With a snake around its neck, Baby G shock fans with this video

Me gjarpër rreth qafës, Baby G shokon fansat me këtë video

XING

Me gjarpër rreth qafës, Baby G shokon fansat me këtë video

Këngëtarja Baby G këto kohë pas ndarjes nga Lim Hoti, është në qendër të vëmendjes së mediave.
Mirëpo, ajo sërish vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, kryesisht në Instagram, nga ku po poston vazhdimisht foto dhe video.

Me gjarpër rreth qafës, Baby G shokon fansat me këtë video

Së fundmi ajo ka ndarë një video që me të vërtetë i ka shokuar fansat e saj. 23 vjeçarja shfaqet me një gjarpër të madh, mbështjellur rreth qafës.

Me gjarpër rreth qafës, Baby G shokon fansat me këtë video

Me 'aksesorin' e saj të ri, Baby G pozon e buzëqeshur dhe komentet e shumta nuk kanë munguar.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

So used 2 snakes 🐍 🙄🤘🏽

A post shared by Callmegordi👻 (@babygee) on

Me gjarpër rreth qafës, Baby G shokon fansat me këtë video

Me gjarpër rreth qafës, Baby G shokon fansat me këtë video

Me gjarpër rreth qafës, Baby G shokon fansat me këtë video

Me gjarpër rreth qafës, Baby G shokon fansat me këtë video

Me gjarpër rreth qafës, Baby G shokon fansat me këtë video

Me gjarpër rreth qafës, Baby G shokon fansat me këtë video