16 Gusht 2018, 15:46

With acne and eyebrows removed, see how Oriola Marashi looked before becoming famous

Me akne dhe vetullat pa hequr, shihni si dukej Oriola Marashi para se të bëhej e famshme

XING

Me akne dhe vetullat pa hequr, shihni si dukej Oriola Marashi para se të

Sot Oriola Marashi është një nga modelet më të komentuara, çdo foto që ajo poston në rrjete sociale tërheq vëmendjen dhe njihet si një nga modelet më seksi shqiptare. Teksa sot e shohim thuajse perfekte, në fakt fotot e fundit që po qarkullojnë tregojnë një të vërtet tjetër.

Me akne dhe vetullat pa hequr, shihni si dukej Oriola Marashi para se të

Në foton që po qarkullon në Instagram shihet Oriola vite më parë, para se të bëhej e famshme. Modelja shfaqet pa makeup, fytyrën me akne dhe vetullat e pahequra. Kaq është dashur që Oriola të akuzohet për ndërhyrje estetike në buzë e hundë.

Me akne dhe vetullat pa hequr, shihni si dukej Oriola Marashi para se të