19 Qershor 2023, 16:34

With an open cleavage without recipes and visible thongs, Jori appears 'hot' in the middle of Tirana

Me dekolte të hapur pa reçipeta dhe me tangat e dukshme, Jori shfaqet 'hot' në mes të Tiranës

XING

Me dekolte të hapur pa reçipeta dhe me tangat e dukshme, Jori

Jori Delli bëri për vete publikun me pjesëmarrjen e saj në “Big Brother Vip” dhe sot është një nga vajzat më të ndjekura të showbizit shqiptar.

Pasi përfundoi eksperiencën e saj në “Big Brother”, menjëherë modelja u angazhua edhe me formatin “Kepi i Tundimeve”, ku premton të ngrejë temperaturat me pjesëmarrjen e saj. Por teksa xhirimet e këtij spektakli kanë përfunduar në Turqi, Jori është rikthyer në Tiranë, ku edhe në të përditshmen e saj shfaqet superseksi.

Me dekolte të hapur pa reçipeta dhe me tangat e dukshme, Jori

Paparaci i Panorama Plus ka mundur ta fotografojë Jorin në zonën e ish-Bllokut. Ajo ishte veshur me një bluze të shkurtër dhe me një dekolte të hapur, duke ruajtur pamjen e saj sportive me një palë xhins, me bel poshtë, ku dhe dukej lehtësisht një pjesë e të brendshmeve të saj.

Me dekolte të hapur pa reçipeta dhe me tangat e dukshme, Jori

Nën shoqërinë e një tjetër vajze, Jori e ka bërë rrugën duke shkruar në telefonin e saj.

Me dekolte të hapur pa reçipeta dhe me tangat e dukshme, Jori