6 Gusht 2018, 11:11

With bikini and provocative poses, Ermela and BB are back

Me bikini e me poza provokuese, rikthehet fuqishëm Ermela e BB

XING

Me bikini e me poza provokuese, rikthehet fuqishëm Ermela e BB

Me siguri të gjithë e mbani mend Ermela Mezurajn, fituesen e Big Brother 4 e cila bëri bujë vite më parë. Megjithatë pas daljes nga shtëpia, Ermela qëndroi disa kohë në syrin e mediave e më pas u zhduk. Prej vitesh ajo preferoi të shijonte jetën e saj në privatësi dhe rrallëherë u bë pjesë e lajmeve nëpër portale. 

Me bikini e me poza provokuese, rikthehet fuqishëm Ermela e BB

Mirëpo së fundmi Ermela ka hapur Instagram dhe kjo ka bërë që ish-banorja të rikthehet sërish në vëmendje. Ermela ka postuar disa foto nga pushimet ku shfaqet duke pozuar shumë seksi me bikini.

Me bikini e me poza provokuese, rikthehet fuqishëm Ermela e BB

Ndonëse kanë kaluar vite, ish-banorja bukuroshe ruan të njëjtën pamje, me flokët bjonde kaçurrela. Sa i përket jetës private nuk dihet nëse Ermela aktualisht po jeton ndonjë histori dashurie apo është beqare.

Me bikini e me poza provokuese, rikthehet fuqishëm Ermela e BB

Me bikini e me poza provokuese, rikthehet fuqishëm Ermela e BB