1 Gusht 2018, 15:30

With feet raised on the luxury yacht, Alketa Vejsiu in sexy poses

Me këmbët ngritur në jahtin luksoz, Alketa Vejsiu në poza seksi

XING

Me këmbët ngritur në jahtin luksoz, Alketa Vejsiu në poza

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu prej disa javësh ka nisur pushimet dhe ka vizituar disa nga vendet më atraktive në Evropë dhe jo vetëm. Ajo nuk ka ngurruar që pushimet luksoze t’i ndaj edhe me ndjekësit në rrjetet sociale.

Me këmbët ngritur në jahtin luksoz, Alketa Vejsiu në poza

Pak më parë Alketa ka treguar se së fundmi ka zgjedhur që të kalojë disa ditë në Sardenje të Italisë një nga destinacionet më të vizituara  nga VIP-at shqiptar. Moderatorja e ‘Dance with me’ ka publikuar pak më parë një foto shumë seksi.

Me këmbët ngritur në jahtin luksoz, Alketa Vejsiu në poza

Ajo shfaqet e ulur në një jaht luksoz, teksa ka ngritur këmbët duke shijuar pamjen e mrekullueshme që i ofron ishulli i njohur.  Për këtë foto kanë reaguar edhe ndjekësit, të cilët e kanë komplimetuar atë për fizikun.

Me këmbët ngritur në jahtin luksoz, Alketa Vejsiu në poza