12 Gusht 2018, 22:23

With open feet and small bikini, Oriola Marashi will leave you sleepless tonight

Me këmbët e hapura dhe bikini të vogla, Oriola Marashi do t'ju lë pa gjumë sonte

XING

Me këmbët e hapura dhe bikini të vogla, Oriola Marashi do

Teksa në dimër postonte shpesh foto me të brendshme ku tregonte linjat trupore, ndryshe ka ndodhur këto muaj të verës me Oriolën. Modelja që çmendi shqiptarët, ka postuar rrallëherë foto me bikini gjatë stinës së nxehtë, por sot është rikthyer për t'i lënë të gjithë gojë hapur.

Me këmbët e hapura dhe bikini të vogla, Oriola Marashi do

Oriola ka postuar pak më parë në Instagram tre foto ku shfaqet duke pozuar në shezlong me këmbët hapur, me bikini të vogla që i tregojnë gjoksin bombastik teksa konsumon një cigare.

Me këmbët e hapura dhe bikini të vogla, Oriola Marashi do

"Nuk e ndeza vendin, thjesht ndeza nje cigare", është përshkrimi që Oriola i ka lënë fotove ku ka marrë qindra komente.

Me këmbët e hapura dhe bikini të vogla, Oriola Marashi do

Me këmbët e hapura dhe bikini të vogla, Oriola Marashi do