25 Gusht 2018, 19:13

With packed forms and signs on the skin, Ronela Hajati with her bikini was all open

Me format e mbushura dhe shenja në lëkurë, Ronela Hajati me bikini i la të gjithë gojëhapur

XING

Me format e mbushura dhe shenja në lëkurë, Ronela Hajati me

Ronela Hajati është një prej këngëtareve më të njohura të showbizit shqiptar dhe ndër më të ndjekurat e të komentuarat në rrjetin social Instagram.

Me format e mbushura dhe shenja në lëkurë, Ronela Hajati me

Pak më parë, ajo i ka lënë gojëhapur të gjithë ndjekësit kur ka publikuar disa foto me bikni.

Me format e mbushura dhe shenja në lëkurë, Ronela Hajati me

Ronela shfaqet me format e mbushura dhe shenja në lëkurë, duke treguar në përshkrimin e fotove se e dashuron veten e saj.

Me format e mbushura dhe shenja në lëkurë, Ronela Hajati me

"1.Ti do të doje të kishe disa forma.

2.Unë e dua veten time.

3.Nuk më pëlqejnë skarlatinat në prgj."- ka shkruar Ronela në postimin e saj, i cili ka marrë menjëherë qindra reagime nga ndjekësit.

Me format e mbushura dhe shenja në lëkurë, Ronela Hajati me