24 Gusht 2018, 14:31

With puffy belly, Ajola Xoxa is photographed a few days before birth

Me barkun e fryrë, Ajola Xoxa fotografohet pak ditë përpara lindjes

XING

Me barkun e fryrë, Ajola Xoxa fotografohet pak ditë përpara

Bashkëshortja e kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliajt, tashmë është në ditët e fundit të shtatzënisë. Ajola është në pritje të një djali, për të cilin çifti është shumë entuziast dhe mezi po e presin ardhjen e tij në jetë.

Me barkun e fryrë, Ajola Xoxa fotografohet pak ditë përpara

Edhe pak ditë kanë mbetur nga lindja e vogëlushit dhe Ajola është fotografuar me barkun e fryrë, teksa ishte e veshur me një fustan të zi të ngushtë që ja tregonte format e rrumbullakosura më së miri.

Me barkun e fryrë, Ajola Xoxa fotografohet pak ditë përpara

Ajo ndodhej në një event në Tepelenë dhe fotot e mëposhtme janë siguruar nga 'Zonë e lirë'.

Me barkun e fryrë, Ajola Xoxa fotografohet pak ditë përpara

Me barkun e fryrë, Ajola Xoxa fotografohet pak ditë përpara