10 Gusht 2018, 14:40

With swollen eyes and broken hair, looks like Arilena Ara when she wakes up from sleep

Me sy të ënjtur dhe flokët e shkatërruara, ja si duket Arilena kur zgjohet nga gjumi

XING

Me sy të ënjtur dhe flokët e shkatërruara, ja si duket

Arilena Ara, këngëtarja e cila po korr sukses edhe në botë me hitin "Nëntori", është padyshim një nga vajzat më të komentuara në showbiz përsa i përket pamjes tërheqëse. Bjondja bukuroshe shfaqet gjithnjë e kuruar deri në detaje, megjithatë ajo nuk e ka problem të postojë edhe foto e sapo zgjuar nga gjumi.

Me sy të ënjtur dhe flokët e shkatërruara, ja si duket

Kështu është foto e fundit e postuar nga Arilena ku këngëtarja shfaqet pa makeup, me sytë e ënjtur nga gjumi, flokët e shkatërruara, por mbetet ende shumë tërheqëse e në këtë mënyrë ka marrë qindra komplimenta nga fansat.

Me sy të ënjtur dhe flokët e shkatërruara, ja si duket

Me sy të ënjtur dhe flokët e shkatërruara, ja si duket