5 Gusht 2018, 22:16

With the bikini, with the legs open, Klea Huta will leave you sleepless tonight

Me bikini, me këmbët hapur, Klea Huta do t'ju lërë pa gjumë sonte

XING

Me bikini, me këmbët hapur, Klea Huta do t'ju lërë pa

Moderatorja dhe aktorja shumë e dashur për publikun, Klea Huta ka nisur pushimet verore së bashku me partnerin e saj Elgit Dodën. Çifti nuk e kanë zbuluar se ku ndodhen, por fotot nuk kanë munguar. Në imazhin e fundit Klea ka tërhequr shumë vëmendjen pasi si rrallëherë moderatorja bukuroshe është shfaqur shumë provokuese.

Me bikini, me këmbët hapur, Klea Huta do t'ju lërë pa

Me bikini, e shtrirë dhe me këmbët pak të hapura, Klea i ka lënë gojë hapur ndjekësit. "Fëmijë i oqeanit", shkruan Klea krahas fotos ku ka marrë qindra komplimente.

Me bikini, me këmbët hapur, Klea Huta do t'ju lërë pa

Ndërkohë kujtojmë që moderatoren do ta shohim në emisionin më të ri në Top Channel i cili do të ketë në fokus jetën e personazheve me origjinë shqiptare që janë të famshëm në botë.

Me bikini, me këmbët hapur, Klea Huta do t'ju lërë pa