26 Gusht 2018, 12:13

With the feet up and wet with milk, Enca will lift your brain with the new clip

Me këmbët lart teksa laget me qumësht, Enca do t'ju heqë trurin me klipin e ri

XING

Me këmbët lart teksa laget me qumësht, Enca do t'ju

Pak më parë, këngëtarja e njohur Enca ka lançuar klipin e saj më të ri, 'Rendez vous'. Prej disa ditësh ajo po lajmëronte fansat për këngën e re, të cilën ata e kanë pritur me padurim.

Me këmbët lart teksa laget me qumësht, Enca do t'ju

Menjëherë pas publikimit në Youtube, kënga ka marrë mijëra klikime dhe skenat e nxehta në klip po komentohen ngado.

Me këmbët lart teksa laget me qumësht, Enca do t'ju

Enca shfaqet e veshur me një body rozë dhe çizme të gjata deri siper gjurit, teksa shtrihet në derën e frigoriferit me këmbët lart dhe lag veten me qumësht, veprim i cili me siguri i ka hequr trurin të gjithëve.