25 Gusht 2018, 18:32

With the ring on the finger, Genta and BB speaks for the first time for the engagement

Me unazë në gisht, Genta e BB flet për herë të parë për fejesën

XING

Me unazë në gisht, Genta e BB flet për herë të

Prej disa ditësh, ish-banorja e Big Brother, Genta Gjalpi, e kishte çaktivizuar llogarinë e saj në Instagram dhe disa orë më parë e ka hapur sërish, duke ndarë me ndjekësit foto e video të ndryshme që morën reagime nga fansat.

Me unazë në gisht, Genta e BB flet për herë të

Ajo ka publikuar për herë të parë një foto me mamanë e saj, mirëpo njëra prej fanseve ka kapur detajin e veçantë. Ajo e ka pyetur ish-banoren nëse kishte të reja, pasi kishte vënë re një unazë në dorën e Gentës.

Me unazë në gisht, Genta e BB flet për herë të

"Jo, unaza është dhuratë nga një mike, akoma asgjë e re."- i është përgjigjur Genta, duke mohuar lajmin për një fejesë të mundshme.

Me unazë në gisht, Genta e BB flet për herë të