22 Gusht 2018, 22:43

With thongs on the beach, Trejsi Sejdini exposes the square of the bombastic back

Me tanga në plazh, Trejsi Sejdini nxjerr sheshit të pasmet bombastike

XING

Me tanga në plazh, Trejsi Sejdini nxjerr sheshit të pasmet bombastike

Fituesja e Miss Universe Albania, Trejsi Sejdini, është një prej femrave më të komentuara të showbizit shqiptar dhe ndër më të ndjekurat në Instagram.

Me tanga në plazh, Trejsi Sejdini nxjerr sheshit të pasmet bombastike

Ajo provokon herë pas here me postime seksi dhe një pozë të tillë e ka publikuar pak më parë në Instastory.

Me tanga në plazh, Trejsi Sejdini nxjerr sheshit të pasmet bombastike

Trejsi shfaqet majë shkëmbit e veshur me tanga, teksa ka ekspozuar të pasmet bombastike dhe turpin mjaft në formë.

Me tanga në plazh, Trejsi Sejdini nxjerr sheshit të pasmet bombastike