10 Gusht 2019, 13:46

With twine and in super shape, the Francesca Jace delivers spectacular water motor

Me tanga dhe në super formë, Françeska Jaçe jep spektakël me motorrin e ujit

XING

Me tanga dhe në super formë, Françeska Jaçe jep

Modelja dhe ish-banorja e "Big Brother", shumë e komentuar në media, Françeska Jaçe prej disa ditësh ndodhet me pushime në Capri e mesa duket po e shijon shumë bregdetin italian.

Me tanga dhe në super formë, Françeska Jaçe jep

Nga atje Françeska ka postuar në Instagram një video ku shfaqet duke dhuruar spektakël me motorrin e ujit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

Modelja shfaqet në super formë dhe e quan veten "Mamaja peshkaqen".

Kujtojmë që së fundmi Françeska ishte pjesë e videoklipit të Capital T "Sytë e tu".

Me tanga dhe në super formë, Françeska Jaçe jep

Me tanga dhe në super formë, Françeska Jaçe jep

Me tanga dhe në super formë, Françeska Jaçe jep

Me tanga dhe në super formë, Françeska Jaçe jep

Me tanga dhe në super formë, Françeska Jaçe jep

Me tanga dhe në super formë, Françeska Jaçe jep

Me tanga dhe në super formë, Françeska Jaçe jep