30 Gusht 2018, 14:21

Without a photo shoot, Jessica Polo removes complexes and publishes a bikini photo

Pa fotoshop, Xhesika Polo heq komplekset dhe publikon foton me bikini

XING

Pa fotoshop, Xhesika Polo heq komplekset dhe publikon foton me bikini

Ditën e sotme, këngëtarja e "Turn me on", "Fati jemi ne" etj, Xhesika Polo, i ka lënë pa fjalë ndjekësit e saj në Instagram, kur ka publikuar një foto me bikini.

Pa fotoshop, Xhesika Polo heq komplekset dhe publikon foton me bikini

Duke marrë shkas nga këngëtarja Ronela Hajati, e cila disa ditë më parë publikoi foto me bikini të paprekur nga photoshopi dhe filtrat, edhe Xhesika e ka bërë sot një gjë të tillë. Ajo ka publikuar një foto me bikini nga pishina, në përshkrimin e të cilës ka shkruar:

Pa fotoshop, Xhesika Polo heq komplekset dhe publikon foton me bikini

"Askush nuk eshte perfekt! Duke u munduar te dukemi sa me ideal per syte e publikut harrojme te jemi te vertete...Kjo eshte nje foto E VERTETE. Nuk paska gje me te bukur se te jesh rehat ne lekuren tende. (Shtyse per te postuar kete foto mu be Ronela Hajati me postimet e saj te fundit.)"

Pa fotoshop, Xhesika Polo heq komplekset dhe publikon foton me bikini