20 Gusht 2018, 14:45

Without a ride, Roza Lati just raised the beach temperatures

Pa reçipeta fare, Roza Lati sapo i ngriti temperaturat plazhit

XING

Pa reçipeta fare, Roza Lati sapo i ngriti temperaturat plazhit

Tipi i saj moskokçarës dhe postimet e ndryshme në Instagram gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e ndjekësve dhe Roza Lati është një prej femrave më të komentuara të showbizit shqiptar.

Pa reçipeta fare, Roza Lati sapo i ngriti temperaturat plazhit

Disa minuta më parë, moderatorja ka publikuar në Instastory disa foto që kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Roza shfaqet duke marrë rreze dielli në një plazh të Ulqinit, ku po kalon së fundmi pushimet e saj.

Pa reçipeta fare, Roza Lati sapo i ngriti temperaturat plazhit

Ajo shfaqet majë një shkëmbi, pa reçipeta fare dhe gjoksin e ka mbuluar me emoji. Dalja e saj topless në plazh me siguri i ka çmendur të gjithë pushuesit që ndodhen aty.

Pa reçipeta fare, Roza Lati sapo i ngriti temperaturat plazhit