21 Maj 2018, 15:39

Without a word: The luxurious house of Afërdita Dreshaj and the Czech partner is a dream

Pa fjalë: Shtëpia luksoze e Afërdita Dreshaj dhe partnerit çek qenka një ëndërr

XING

Pa fjalë: Shtëpia luksoze e Afërdita Dreshaj dhe partnerit

Modelja e njohur shqiptare Afërdita Dreshaj është  prej disa muajsh duke përgatitur dasmën e saj me partnerin çek, sportistin Jakup Kindl, e cila do të mbahet muajin tjetër.

Pa fjalë: Shtëpia luksoze e Afërdita Dreshaj dhe partnerit

Ajo ka treguar shumë herë që është shumë e lumtur dhe e emocionuar me përgatitjet e dasmës dhe shpesh herë ka ndarë detaje nga përgatitjet. Mirëpo Afërdita  asnjëherë nuk e kishte treguar shtëpinë e saj në Miami.

Pa fjalë: Shtëpia luksoze e Afërdita Dreshaj dhe partnerit

Pak më parë modelja e njohur ka shpërndarë një foto ku shfaqen disa pamje nga shtëpia e saj luksoze. Në foton e postuar në Instastory, shihet në ambient mjaft modern, ku mbizotëron e bardha dhe një dritare shumë e madhe që tregon oborrin e shtëpisë.

Pa fjalë: Shtëpia luksoze e Afërdita Dreshaj dhe partnerit

Ndërsa i ulur në divan shihet  bashkëshorti i saj i ardhshëm dhe përmbi fotot Afërdita ka shkruar:”Nuk ka si shtëpia", duke treguar se ndihet shumë e lumtur që ndodhet në të.

Pa fjalë: Shtëpia luksoze e Afërdita Dreshaj dhe partnerit

Pa fjalë: Shtëpia luksoze e Afërdita Dreshaj dhe partnerit

Pa fjalë: Shtëpia luksoze e Afërdita Dreshaj dhe partnerit

Pa fjalë: Shtëpia luksoze e Afërdita Dreshaj dhe partnerit