12 Gusht 2019, 00:10

Woody appeared for the first time without makeup and surprised us

Uindi shfaqet për herë të parë pa pikë makeupi dhe na habiti

XING

Uindi shfaqet për herë të parë pa pikë makeupi dhe na

Motra e Encës, Uindi është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në media si për deklaratat e saj, edhe për fotot që poston në rrjete sociale.

Uindi shfaqet për herë të parë pa pikë makeupi dhe na

Në foto Uindi shfaqet gjithnjë e kuruar dhe me makeup e për këtë shpeshherë është krahasuar me kukullat Bratz.

Uindi shfaqet për herë të parë pa pikë makeupi dhe na

Madje pak kohë më parë Uindi u kritikua nga fansat pasi u shfaq me makeup në plazh.

Uindi shfaqet për herë të parë pa pikë makeupi dhe na

Megjithatë përpos pasionit për makeup-in, Uindi realizon edhe video në Youtube. Së fundmi në videon e saj më të re, ajo është shfaqur pa pikë makeupi dhe i ka habitur të gjithë me pamjen.

Uindi shfaqet për herë të parë pa pikë makeupi dhe na

Uindi duket kaq e bukur edhe pa makeup e këtë ja kanë vënë në dukje edhe komentuesit.

Uindi shfaqet për herë të parë pa pikë makeupi dhe na

Uindi shfaqet për herë të parë pa pikë makeupi dhe na

Uindi shfaqet për herë të parë pa pikë makeupi dhe na

Uindi shfaqet për herë të parë pa pikë makeupi dhe na

Uindi shfaqet për herë të parë pa pikë makeupi dhe na

Uindi shfaqet për herë të parë pa pikë makeupi dhe na

Uindi shfaqet për herë të parë pa pikë makeupi dhe na

Uindi shfaqet për herë të parë pa pikë makeupi dhe na