31 Gusht 2018, 13:29

Wow: Fustani who had not seen Lori Hoxha excelled at Sarah's wedding and Ledioni

Uau: Fustani që s'kishit parë, Lori Hoxha paska shkëlqyer në dasmën e Sarës dhe Ledionit

XING

Uau: Fustani që s'kishit parë, Lori Hoxha paska shkëlqyer

Këtë muaj Sara Hoxha dhe Ledion Liço kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre me një ceremoni madhështore pranë liqenit të Comos në Itali.

Uau: Fustani që s'kishit parë, Lori Hoxha paska shkëlqyer

Vetëm ditën e sotme, Lori Hoxha ka ndarë me ndjekësit në Instagram foto nga nata e festës, ku mund të themi me plot bindje se ka shkëlqyer.

Uau: Fustani që s'kishit parë, Lori Hoxha paska shkëlqyer

Lori shfaqet e veshur me një fustan të gjatë në ngjyrë argjendi, me flokë të mbledhura e dekolte të hapur, pamje e cila u komplimentua menjëherë nga ndjekësit e saj në Instagram.

Uau: Fustani që s'kishit parë, Lori Hoxha paska shkëlqyer