21 Gusht 2019, 13:13

Wow how romantic: Tayna gets the special surprise that every woman wants

Tayna merr surprizën romantike që çdo femër do dëshironte

XING

Tayna merr surprizën romantike që çdo femër do

Reperja e njohur Tayna që në daljen e saj të parë në ekran është komentuar gjatë për pamjen dhe këngët e saj. Tayna është bërë mjaft e njohur për publikun dhe ndonëse për karrierën e saj flitet gjatë për jetën private ende nuk dihet asgjë.

Tayna merr surprizën romantike që çdo femër do

Ditën e sotme, bukuroshja shqiptare ka marrë dhuratën më të ëmbël, një surprizë mjaft romantike që me siguri të gjitha femrat do ta dashuronin.

Tayna merr surprizën romantike që çdo femër do

Pak minuta më parë, ajo ka publikuar një foto ku shihen 5 kuti me trëndafila të kuq në formë zemre që formojnë emrin e reperes ‘Tayna’. Tayna ka preferuar të mos e zbulojë personin që i ka bërë këtë surprizë, por siç duket ndihet shumë e lumtur për këtë gjest.  

Tayna merr surprizën romantike që çdo femër do

Tayna merr surprizën romantike që çdo femër do

Tayna merr surprizën romantike që çdo femër do

Tayna merr surprizën romantike që çdo femër do

Tayna merr surprizën romantike që çdo femër do

Tayna merr surprizën romantike që çdo femër do

Tayna merr surprizën romantike që çdo femër do

Tayna merr surprizën romantike që çdo femër do