4 Gusht 2018, 22:25

Wow: Iranian billionaire asks Morena to return with public dedication

Uau: Miliarderi iranian i kërkon Morenës të rikthehen bashkë me dedikim publik

XING

Uau: Miliarderi iranian i kërkon Morenës të rikthehen bashkë

Lidhja e Morena Tarakut dhe miliarderit iranian Sasha Sobhani ishte në qendër të vëmendjes tre muaj më parë, mirëpo nuk zgjati shumë dhe çifti pak javë më parë i dhanë fund. Ndarja e tyre u shoqërua me shumë debat, deklarata shokuese dhe lajme që mbushën portalet për ditë të tëra. 

Uau: Miliarderi iranian i kërkon Morenës të rikthehen bashkë

Së fundmi u përfol se Morena pas ndarjes ka fshirë edhe tatuazhin që i kishte kushtuar miliarderit, ndërsa ky i fundit duket se nuk e harron dot lehtë këngëtaren shqiptare.

Uau: Miliarderi iranian i kërkon Morenës të rikthehen bashkë

Sasha ka postuar së fundmi në Instastory një video ku shfaqet duke filmuar pamjen jashtë hotelit ku po qëndron në Stamboll, teksa në sfond po dëgjon këngën e Morenës me titull "Amore", ç'ka është komentuar si dedikim i miliarderit për këngëtaren shqiptare dhe si një kërkesë për tu rikthyer bashkë.