4 Gusht 2019, 12:13

Wow what a difference, blonde Gensila Myrtzajn will not know

Uau çfarë ndryshimi, Xhensila Myrtezajn bjonde nuk keni për ta njohur

XING

Uau çfarë ndryshimi, Xhensila Myrtezajn bjonde nuk keni për ta

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, është  një ndër këngëtaret që ka tërhequr vëmendjen e mediave dhe të publikut që në daljen e saj të parë në skenë. Xhensila ka sjell ndër vite një sërë këngësh që janë kthyer në hite dhe jeta e saj personale, martesa me Bes Kallakun dhe vajza Ajka, gjithmonë komentohen në media.

Uau çfarë ndryshimi, Xhensila Myrtezajn bjonde nuk keni për ta

Siç dihet Xhensila është konsideruar si një ndër femrat më të bukura shqiptare e cila prej kohësh ka preferuar që të mbaj një look dhe mos të eksperimentojë shumë me pamjen e saj.

Uau çfarë ndryshimi, Xhensila Myrtezajn bjonde nuk keni për ta

Mirëpo, së fundmi ajo i ka habitur të gjithë fansat teksa ka publikuar disa pamje ku shihet se ka hequr dorë nga flokët brun dhe i ka lyer ato bjonde. Nuk dihet nëse janë vërtetë flokët e këngëtares apo paruke, por Xhensilës i shkon shumë kjo ngjyrë 

Uau çfarë ndryshimi, Xhensila Myrtezajn bjonde nuk keni për ta

Uau çfarë ndryshimi, Xhensila Myrtezajn bjonde nuk keni për ta

Uau çfarë ndryshimi, Xhensila Myrtezajn bjonde nuk keni për ta

Uau çfarë ndryshimi, Xhensila Myrtezajn bjonde nuk keni për ta

Uau çfarë ndryshimi, Xhensila Myrtezajn bjonde nuk keni për ta

Uau çfarë ndryshimi, Xhensila Myrtezajn bjonde nuk keni për ta

Uau çfarë ndryshimi, Xhensila Myrtezajn bjonde nuk keni për ta

Uau çfarë ndryshimi, Xhensila Myrtezajn bjonde nuk keni për ta

Uau çfarë ndryshimi, Xhensila Myrtezajn bjonde nuk keni për ta