19 Qershor 2023, 16:46

Xhensila Myrtezaj and Keisi Tola do xing in the same dress at the VIP wedding

Xhensila Myrtezaj dhe Keisi Tola bëjnë xing me të njëjtin fustan në dasmën e VIP-ave

XING

Xhensila Myrtezaj dhe Keisi Tola bëjnë xing me të njëjtin

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj këtë të shtunë kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në Toskana të Italisë. Të ftuar në dasmën e çiftit ishin familjarët e dyshes, miqtë e tyre më të ngushtë si dhe disa nga kolegët e tyre.

Një ndër të ftuarit specialë të çiftit ishte edhe këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj së bashku me bashkëshortin Bes Kallaku dhe vajzën e tyre Ajka.

Xhensila Myrtezaj dhe Keisi Tola bëjnë xing me të njëjtin

Në këtë ditë të veçantë Xhensila kishte veshur një fustan me lule, kopsa dhe një rrip në mes nga marka “Zimmerman”, i cili kushton 895 dollarë.

Mirëpo këtë fustan e kishte veshur edhe Kejsi Tola, pak ditë më parë në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës.

Xhensila Myrtezaj dhe Keisi Tola bëjnë xing me të njëjtin

Kështu vajzat bënë xing me të njëjtën zgjedhje fustani, por të paktën në dasma të ndryshme.