18 Qershor 2023, 16:22

Xhensila Myrtezaj shines at Arbana Osman's wedding, but breaks a rule

Xhensila Myrtezaj shkëlqen në dasmën e Arbana Osmanit, por thyen një rregull

XING

Xhensila Myrtezaj shkëlqen në dasmën e Arbana Osmanit, por thyen

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj u martuan këtë të shtunë në Toskanë, Itali, por nuk zbuluan asnjë detaj nga dasma e tyre. Çifti kishte vendosur një rregull, që asnjë nga të ftuarit të mos postojë foto apo video.

Megjithatë pak prej tyre e thyen rregullin. Një ndër ta ishte edhe Xhensila, e cila publikoi disa foto me të voglën e saj Ajkën.

Xhensila Myrtezaj shkëlqen në dasmën e Arbana Osmanit, por thyen

E veshur me një fustan me lule, këngëtarja dukej e mahnitshme dhe e kombinuar me vajzën. Në sfond duken detaje nga dekori me drita në një prej ambienteve të dasmës së çiftit.

Xhensila Myrtezaj shkëlqen në dasmën e Arbana Osmanit, por thyen