2 Janar 2022, 01:22

Xing.al announced the Moderator of the year, Bora Zemani reacts

Xing.al e shpalli Moderatoren e vitit, reagon Bora Zemani

XING

Xing.al e shpalli Moderatoren e vitit, reagon Bora Zemani

Bora Zemani arriti të fitojë vendin e parë si Moderatorja më e mirë e vitit 2021, në sondazhin që realizoi Xing.al. Bora u shpall gjithashtu edhe si personazhi që dominoi showbizin këtë vit që lamë pas. 

Xing.al e shpalli Moderatoren e vitit, reagon Bora Zemani

Po ashtu edhe emisioni që ajo moderon "Përputhen" u shpall emisioni më i ndjekur i dashurisë.

Xing.al e shpalli Moderatoren e vitit, reagon Bora Zemani

Pas këtij suksesi, Bora ka reaguar me disa postime në Instastory ku shprehet se është shumë e lumtur dhe falenderuese.

Xing.al e shpalli Moderatoren e vitit, reagon Bora Zemani

Xing.al e shpalli Moderatoren e vitit, reagon Bora Zemani

Xing.al e shpalli Moderatoren e vitit, reagon Bora Zemani

Xing.al e shpalli Moderatoren e vitit, reagon Bora Zemani

Xing.al e shpalli Moderatoren e vitit, reagon Bora Zemani

Xing.al e shpalli Moderatoren e vitit, reagon Bora Zemani