21 Korrik 2022, 17:38

Ishulli i të pasurve: VIP-at shqiptarë që pushuan këtë vit në Mykonos

XING

Ishulli i të pasurve: VIP-at shqiptarë që pushuan këtë

Vera nuk ka mbaruar, por shumë personazhe të ekranit i kanë nisur pushimet me kohë duke zgjedhur korrikun si muajin ideal për të pushuar. Dhe disa prej tyre kanë zgjedhur pikërisht Mykonos, ishullin grek që është shndërruar në destinacionin e të pasurve. Në këtë ishull pak ditë më parë kaloi pushimet edhe pronari i Teslas, Elon Musk. Por edhe disa VIP-a shqiptarë e kanë zgjedhur Mykonos për të pushuar e disa prej tyre xing.al jua tregon në vazhdim.

Ishulli i të pasurve: VIP-at shqiptarë që pushuan këtë
Afërdita në Mykonos

Afërdita Dreshaj – Modelja ndodhet në Mykonos me bashkëshortin Jakub Kindl, ku kanë festuar dhe ditëlindjen e saj.

Ishulli i të pasurve: VIP-at shqiptarë që pushuan këtë
Afërdita në Mykonos

Në një nga postimet në Instagram, Afërdita u shfaq e veshur me një fustan të bardhë dhe shkroi se kjo ishte pamja më e bukur për ditëlindjen e saj.

Ishulli i të pasurve: VIP-at shqiptarë që pushuan këtë
Alesia në Mykonos

Alesia Bami – Prezantuesja ka pak ditë që ka nisur pushimet dhe destinacioni i saj ka qenë Mykonos.

Ishulli i të pasurve: VIP-at shqiptarë që pushuan këtë
Alesia në Mykonos

Alesia nuk i ka kursyer fotot e nxehta nga pushimet duke pozuar me bikini e duke vënë në pah format bombastike.

Ishulli i të pasurve: VIP-at shqiptarë që pushuan këtë
Enca në Mykonos

Enca – Një tjetër personazh VIP që na ka dhuruar poza të nxehta nga Mykonos është dhe Enca.

Ishulli i të pasurve: VIP-at shqiptarë që pushuan këtë
Enca

Pas pushimeve në Dubai, Mykonos ka qenë destinacioni i rradhës për këngëtaren.

Ishulli i të pasurve: VIP-at shqiptarë që pushuan këtë
Adelina në Mykonos

Adelina Tahiri – Këngëtarja e cila po e shijon pafund verën me udhëtimet e saj, Adelina ka zgjedhur gjithashtu Mykonos për të pushuar disa ditë.

Ishulli i të pasurve: VIP-at shqiptarë që pushuan këtë
Adelina

Nuk kanë munguar fotot nga këngëtarja, e cila është shfaqur e veshur me shumë stil.

Ishulli i të pasurve: VIP-at shqiptarë që pushuan këtë
Arbana në Mykonos

Arbana Osmani – Gjithashtu moderatorja e “Big Brother VIP” kaloi disa ditë pushimi në Mykonos pak kohë më parë.

Ishulli i të pasurve: VIP-at shqiptarë që pushuan këtë
Arbana me djalin në Mykonos

Arbana shoqërohej nga partneri Eduart Grishaj dhe dy fëmijët teksa postoi foto e lumtur nga ky udhëtim.

Ishulli i të pasurve: VIP-at shqiptarë që pushuan këtë
Arbana
Ishulli i të pasurve: VIP-at shqiptarë që pushuan këtë
Arbana në Mykonos
Ishulli i të pasurve: VIP-at shqiptarë që pushuan këtë
Adelina në Mykonos
Ishulli i të pasurve: VIP-at shqiptarë që pushuan këtë
Enca në Mykonos
Ishulli i të pasurve: VIP-at shqiptarë që pushuan këtë
Alesia në Mykonos
Ishulli i të pasurve: VIP-at shqiptarë që pushuan këtë
Alesia në Mykonos
Ishulli i të pasurve: VIP-at shqiptarë që pushuan këtë
Afërdita në Mykonos