21 Dhjetor 2022, 19:26

Çmimet 'Xing': Votoni emisionin më të mirë 'reality' për vitin 2022

XING

Çmimet 'Xing': Votoni emisionin më të mirë

'Big Brother VIP', 'Big Brother VIP Kosova', 'Përputhen' dhe 'Kepi i Tundimeve' janë emisione reality shumë të ndjekur nga publiku, por cili është i preferuari juaj?

“Xing.al” risjell dhe këtë vit “Çmimet Xing”, ku ju me votat tuaja do shpallni emisionin më të mirë reality për vitin 2022:

Poll