17 Dhjetor 2022, 18:23

Sipas shqiptarëve, ja kush e fiton Botërorin

XING

Sipas shqiptarëve, ja kush e fiton Botërorin

Argjentina dhe Franca do të përballen sot në finalen e Kupës së Botës, një përballje e fuqishme, ku Messi dhe Mbappe do të luftojnë për të çuar kombet e tyre përkatëse drejt ngritjes së trofeut më të rëndësishëm në botë. Sfida do të luhet në orën 16:00 teksa pak ditë më parë xing.al realizoi një sondazh, ku patët mundësinë të votonit. 61% e shqiptarëve mendojnë se Botërorin e fiton skuadra argjentinase ndërsa Franca ka marrë 39% të votave.

Sipas shqiptarëve, ja kush e fiton Botërorin

Fituesi mbetet të mësohet sot!