24 Gusht 2018, 14:01

You abandoned 'Orange', this is the new project where we will see Chemical soon

Braktisi 'Portokallinë', ja projekti i ri ku do ta shohim shumë shpejt Kimikatin

XING

Braktisi 'Portokallinë', ja projekti i ri ku do ta shohim

Pas dy vitesh në emisionin e humorit 'Portokalli', Olsi Bylykun të njohur më së shumti me rolin e Kimikatit nuk do ta shohim më në të njëjtin program.

Braktisi 'Portokallinë', ja projekti i ri ku do ta shohim

Një javë më parë aktori deklaroi se do të largohej nga 'Top Channel' për të ardhur me surpriza të reja në sezonin e ri. Mbrëmjen e kaluar, aktori publikoi një foto nga festa e ditëlindjes së Ermal Fejzullahut.

Braktisi 'Portokallinë', ja projekti i ri ku do ta shohim

Ai u shfaq krah Bes Kallakut dhe Erjon Isait dhe shkrimet në fotot e tyre lanë të kuptohet që shumë shpejt do të vijnë me një projekt të ri së bashku, i cili me shumë mundësi do të jetë një prej emisioneve të humorit që priten të nisin në Tv Klan.

Braktisi 'Portokallinë', ja projekti i ri ku do ta shohim