20 Gusht 2018, 22:58

You all saw, but not the amazing dress that Besa wore at the weddings of Lions and Sarah

I patë të gjithë, por jo fustanin mahnitës që veshi Besa tek dasma e Ledionit dhe Sarës

XING

I patë të gjithë, por jo fustanin mahnitës që veshi

Ledion Liço dhe Sara Hoxha u kurorëzuan në martesë një javë më parë, me një dasmë të organizuar në Como të Italisë ku kishin ftuar shumë të afërm, miq e bashkëpunëtorë. Të ftuarit gjatë javës që lamë pas i zbuluan veshjet e tyre me anë të postimeve në Instagram, ndërsa Besa i kishte ruajtur fotot mahnitëse për sot.

I patë të gjithë, por jo fustanin mahnitës që veshi

Këngëtarja ka publikuar disa foto duke pozuar në hotelin luksoz ku u mbajt dasma, e veshur me një fustan ngjyrë bojëqielli, të gjatë, me një të çarë anash dhe të dizenjuar me kristale në pjesën e bustit. 

I patë të gjithë, por jo fustanin mahnitës që veshi

I patë të gjithë, por jo fustanin mahnitës që veshi

I patë të gjithë, por jo fustanin mahnitës që veshi

I patë të gjithë, por jo fustanin mahnitës që veshi