22 Gusht 2018, 16:29

You always see in shape, Lori Hoxha has a secret for the super sexy body

Gjithmonë e shihni në formë, Lori Hoxha paska një sekret për trupin super seksi

XING

Gjithmonë e shihni në formë, Lori Hoxha paska një sekret

Lori Hoxha është padyshim një prej femrave më të ndjekura e më të komentuara të showbizit shqiptar, e cila ka mbledhur një numër të madh ndjekësish në Instagram.

Gjithmonë e shihni në formë, Lori Hoxha paska një sekret

Ajo çmend fansat me pozat e shumta dhe seksi në profilin e saj, ku merr pafund pëlqime e komente, teksa e komplimentojnë sidomos për format bombastike. Mirëpo, për të gjithë kuriozët Lori ka zbuluar sekretin e formave të saj.

Gjithmonë e shihni në formë, Lori Hoxha paska një sekret

E pyetur në Instastory se se i mban muskujt e barkut në formë, Lori është përgjigjur:

"Sado që tingëllon çuditshëm, të betohem që është thjesht çështje genesh."

Gjithmonë e shihni në formë, Lori Hoxha paska një sekret