4 Gusht 2018, 13:47

You are transformed in Çiljeta, you will not know it in the new clip

Transformohet Çiljeta, nuk keni për ta njohur në klipin e ri

XING

Transformohet Çiljeta, nuk keni për ta njohur në klipin e ri

Çiljeta Xhilaga është një ndër këngëtaret e preferuar anë Shqipëri. Ajo prej kohësh është duke punuar për këngën e saj më të re, e cila siç ka lajmëruar Çiljeta do të titullohet "Bonbone".

Transformohet Çiljeta, nuk keni për ta njohur në klipin e ri

Mirëpo ajo ka vendosur që në këtë këngë të vijë më ndryshe se zakonisht. Këngëtarja ka hequr dorë nga flokët e shkurtër dhe bjond dhe ka vendosur  të dal me flokë të gjatë dhe brune.

Transformohet Çiljeta, nuk keni për ta njohur në klipin e ri

Në disa foto të publikuara në profilin  saj në Instagram, Çiljeta shfaqet e veshur me të zeza, ndërkohë që shihet shumë seksi duke pozuar pranë grupit të famshëm ‘Alar Band’, me të cilët dhe do të bashkëpunojë.

Transformohet Çiljeta, nuk keni për ta njohur në klipin e ri