9 Gusht 2018, 18:52

You did not know, that's what Miriam Canin links with Lorik Cana's wife

Nuk e dinit, ja çfarë e lidh Miriam Canin me gruan e Lorikut

XING

Nuk e dinit, ja çfarë e lidh Miriam Canin me gruan e Lorikut

Miriam Cani është një nga këngëtaret më të dashura, e shumë komentuar në media e rrjete sociale për historinë e dashurisë me Alban Skënderaj dhe çdo e re nga ajo përbën interes për publikun.

Nuk e dinit, ja çfarë e lidh Miriam Canin me gruan e Lorikut

Gjithashtu Miriam njihet edhe si një nga këngëtaret që vishet shumë elegante, mirëpo këtë pjesë e ka të përbashkët me bashkëshorten e Lorik Canës. Monika ka postuar sot në Instastory një foto ku shfaqet e veshur fiks si Miriami.

Nuk e dinit, ja çfarë e lidh Miriam Canin me gruan e Lorikut

Këngëtarja me këtë veshje që konsiston në fund dhe xhaketë të bardhë është shfaqur pak muaj më parë e ftuar "Në kurthin e Piter Pan".

Nuk e dinit, ja çfarë e lidh Miriam Canin me gruan e Lorikut