16 Gusht 2018, 00:05

You remember Mimoza's 'Big Brother'? Today is a real bomb

Ju kujtohet Mimoza e 'Big Brother'? Sot është një bombë e vërtetë

XING

Ju kujtohet Mimoza e 'Big Brother'? Sot është një

Me siguri ju kujtohet ish-banorja simpatike e edicionit të dytë të ‘Big Brother’ në Shqipëri, Mimoza Krasniqi. Në atë kohë vetëm 19 vjeçe, ajo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me format sensuale dhe bukurinë e saj.

Ju kujtohet Mimoza e 'Big Brother'? Sot është një

Megjithëse pas përfundimit të ‘Big Brother’ ish-konkurentja nuk u shfaq më në ekran, Mimoza ka qëndruar gjatë gjithë kohës aktive në ‘Instagram’ dhe ka ndarë vazhdimisht me fansat momente nga jeta e saj.

Ju kujtohet Mimoza e 'Big Brother'? Sot është një

Ndër vite kemi vënë re ndryshimet që ka pësuar bukuroshja, e cila tani është shndërruar në një bombë të vërtetë. Në fotot e fundit ajo shfaqet më sensuale dhe seksi se kurrë më parë dhe duket se është rritur mjaft.

Ju kujtohet Mimoza e 'Big Brother'? Sot është një

Ju kujtohet Mimoza e 'Big Brother'? Sot është një