19 Gusht 2018, 00:22

You remember Olta's BB3? Today she is poignant men with bombastic forms and provocative pictures

Ju kujtohet Olta e BB3? Sot ajo po çmend meshkujt me format bombastike

XING

Ju kujtohet Olta e BB3? Sot ajo po çmend meshkujt me format bombastike

Reality show "Big Brother" është jo vetëm një eksperiencë e re për ata që arrijnë të futen në shtëpinë e famshme, por edhe një mënyrë për të marrë famë dhe për të mos u harruar kurrë. Një nga banoret që me siguri nuk e keni harruar është edhe Olta e "Big Brother 3".

Ju kujtohet Olta e BB3? Sot ajo po çmend meshkujt me format bombastike

Ish-banorja pas "Big Brother" u komentua shumë për ndërhyrje estetike në fytyrë dhe për jetën private.

Ju kujtohet Olta e BB3? Sot ajo po çmend meshkujt me format bombastike

Ndërsa së fundmi me fotot që ka postuar në rrjete sociale Olta ka tërhequr vëmendjen e të gjithë me format bombastike dhe pozat provokuese.

Ju kujtohet Olta e BB3? Sot ajo po çmend meshkujt me format bombastike

Ju kujtohet Olta e BB3? Sot ajo po çmend meshkujt me format bombastike